Büyükçekmece Yangın Merdiveni

Kategori : Büyükçekmece Yangın Merdiveni

YANGIN MERDİVENLERİ GÜVENLİĞİNİZİ SAĞLIYOR

Yangın merdiveni belediyelerin yönetmelikleri ile zorunlu hale getirilen ve tüm binalarda olması gereken bir merdiven türü oluyor.  Bazı kişiler yangın merdivenlerini önemsiz bir ayrıntı olarak görüyor ve maliyetinden dolayı projelendirmeyebiliyor. Bu tür binalar belediyeler tarafından mühürleniyor. Yangın merdivenleri belediyeler ceza verdiği için değil yangın gibi afetlerde insanların tahliyesinde önemli bir unsur olduğu için yapılması gerekiyor. Otellerde alışveriş merkezlerinde iş yerlerinde resmi kurumlarda ya da evlerde yaşanan yangın ve benzeri afetlere baktığımızda yangın merdiveni olmayan binalarda can kayıpları olduğunu görmekteyiz.


            Geçtiğimiz haftalarda yabancı bir ülkede daha önceki yıllarda da İzmir’de bir barda çıkan yangında genç yaşta insanlar yangın merdiveninde sorun yaşandığı için canlarını kaybetmişti. Bazı yerlerde yangın merdivenleri kilitleniyor ya da farklı amaçlarla kullanabiliyor. Bu da felaketlere davetiye çıkarıyor.  Sitemizde bulunan yangın merdivenleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Müşteri memnuniyeti güven ve kalite prensibi ile çalışan profesyonel kadromuz ve yılların getirdiği uzmanlıkla yangın merdiveni hizmeti veriyoruz. Yangın merdiveni fiyatları insan sağlığından daha önemli olmadığı için mutlaka binanızda sağlam ve acil durumlarda tahliye imkanı sağlayacak yangın merdivenleri olmalı.

Nüfus olarak baktığımızda İstanbul yangın merdiveni sayısında önemli bir yere sahip. Biz de İstanbul yangın merdiveni hizmeti sunarken sahada formenler bulunduruyoruz. Bulundurduğumuz formenler de herhangi bir hata anında derhal müdahalede bulunarak hatayı düzeltiyor. Projeler yönetmelik doğrultusunda hazırlanıyor. Kadromuzda yer alan tüm arkadaşlarımız konusunda deneyimli ve eğitimli olarak hizmetlerini yürütüyor. Durum böyleyken belli dönemlerde kendi iç bünyemizde belli periyotlar halinde eğitim vermeyi sürdürerek teknolojideki son yenilikleri personelimizle paylaşıyoruz. Eğitimler sayesinde yangın merdiveni projelerinde hatalar en alt seviyeye indiği için müşteriye güven veriyoruz.
Yönetmeliklerde yangın merdiveni zorunlu hale geldiği için her ölçekte çok sayıda firma ortaya çıkarak yangın merdiveni konusunda hizmet verdiğini söylemesine rağmen maalesef aralarında yönetmeliklerden ve yasalardan haberi olmayan amatör ekiplerden oluşuyor.
Yangın merdiveni gibi güvenliliğinizi ve hayatınızı ilgilendiren konuda titiz davranarak bu işi bilen yasalar konusunda bilgili deneyimli tecrübeli güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir firma seçmeniz gerekiyor.

            İnşa edilen plazalar siteler alış veriş merkezleri oteller ve benzeri yerlerde insan sirkülasyonu bulunuyor. Bu tarz binalarda bina henüz yapım aşamasında iken ve yangın gibi felaketlerle karşılaşmadan gerekli önlemlerin alınmış olması büyük önem arz ediyor. Örneğin yangın oluştuğunda hele hele en yoğun zamanda bu felaket meydana geldiğinde insanların en kısa sürede tahliyesini gerçekleştirmek gerekiyor. Bu da çok ciddi ekip işi gerçek yangınları aratmayan tatbikatlar ve yüzde 100 verimle çalışan yangın merdiveni sayesinde oluyor. Onlarca insan acil çıkış kapılarından yangın merdivenlerine gelerek ve dışarıya buradan çıkarak tahliye ediliyor. Eğer yangın merdivenleri kurallara uygun ve istenen kalitede yapılmışlarsa kurtarma görevini üstlenenler de aldıkları eğitimin hakkını vererek görevlerini yaptıklarında can kaybı ya olmayacak ya da az seviyede olacaktır.
Yangın merdiveni uygulanacak alan etüt çalışması yapılarak belirleniyor. Etüt çalışması da deneyimli elemanlar tarafından ve ekspertiz gözetiminde yapılıyor.

            Uzman ekibimiz ve eksperlerimiz ortak çalışma ile yangın merdiveninin yerleşeceği en uygun yeri tespit ediyor. Sizlere yardımcı olmak amacıyla çağrı merkezimizde deneyimli müşteri temsilcileri sahada eksperlerimizle formenlerimiz müşterilerimizin güvenliği için çalışıyoruz. Web sitemizde bulunan yangın merdiveni örneklerini Türkiye’nin dört bir yanındaki binalara tatbik ediyoruz. Müşteri memnuniyeti prensibi ile verdiğimiz hizmetten memnun kalan müşterilerimize de yangın merdivenlerini amaçlarına uygun olarak kullanmak ve acil durum riskine karşı yangın merdiveni kapılarını kilitlememek düşüyor.

KATEGORİLER

İstanbul Makaralı yangın merdiveni, ucuz yangın merdiveni, yangın merdiveni fiyatları, yangın merdiveni firmaları, Dairesel yangın merdiveni, yangın merdiveni imalatı, dairesel yangın merdiveni.

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ