Yangın Merdiveni Neden Yapılmalıdır?

Yangın Merdiveni Neden Yapılmalıdır?

Yangın merdivenleri zehirli dumanlardan veya hızla çevrenizi saran alevlerden bir an önce kendinizi kurtarmanız için açılmış acil çıkış kapılarını tek bir noktaya bağlayan düzeneklerdir. Bu binalarda yaşayan insanların hayatları tehlikeye girdikleri anda hızla kaçmaları için düşünülmüş olan bu acil çıkış alanları oluşturulurken bazı hususlara dikkat edilmektedir. 
Yangın merdivenci firmalar ve müşteriler yangın merdivenleri neden yaptırıldığını unutmamalıdırlar ve bu sorumluluğun gereklerini yerine getirmelidirler.
Okullar, hastaneler, alışveriş, toplantı, spor merkezleri gibi kapalı alanlarda insanların etkisiyle veya kendiliğinden oluşan yangın başta olmak üzere tüm felaketlerden hızla kurtulmanız için yangın merdiveni yapılmaktadır. 
Bu koruma özelliğini sağlaması içinse bazı özelliklere sahip olmalıdır. Yönetmeliklere göre belirtilen kaliteli detaylara sahip yangın merdiveni her bina için farklılıklar gösterir. Bu nedenle öncelikle konutların üzerinde Yangın Merdiveni Keşif Hizmeti yapılmaktadır. 
Firmamızın bu hizmeti ücretsiz olarak sunması diğer yangın merdivencilerle arasındaki farklarından biridir.
İstanbul yangın merdiveni firmamız kalitesini uluslararası belgelerle de ispat etmektedir.

Çocuklarınızı, ailenizi, sevdiklerinizi ve aynı ortamı paylaştığınız tüm kişilerin yangınlarda, depremde ve saldırılarda kaçmaları, dumandan etkilenmemeleri, ısıdan dolayı zarar görmemeleri gibi nedenden dolayı yaptırılan yangın merdivenleri projesi uzman mühendisler tarafından çizilmelidir. Yangın merdivenci firmalarda çalışan işçiler kaliteli, eğitimli ve teknolojik gelişmeleri takip etmelidirler. 3d olarak görüntülenen profilleri gerçek ölçüleriyle sağlam bir şekilde dönüştürmekteyiz. Böylece dört mevsim dayanıklı olarak kullanabileceğiniz ürünlerimiz özel durumlarda canınızı kurtarmanıza yardımcı olmaktadır.
Üstelik diğer önemsiz gereçlere harcadığınız paraların yanında yangın merdiveni fiyatları önemsenmeyecek boyutlardadır.

Yangın merdivenlerini sağlık için yapılmış binalarda, otellerde, toplantı binalarında, imalathane, mağaza, dükkan, bürolar ve alışveriş merkezlerinde uygun yüksekliği, yanmaz malzemesi, yanmayan maddeler kullanılması şartıyla kullanabilirsiniz. Kullanıldığı yerlere göre koridor, kaçış uzaklığı mesafeleri vb. detayların ayarlanması gerekmektedir. Yangın gibi doğal veya insanlardan kaynaklı olaylarda kendisini otomatik olarak kapatan sistemlerimiz mevcuttur. Böylece duman ve ısıdan en az sürelerde etkilenmeniz mümkün hale gelmektedir. 
Çok daha fazlası için bizi arayın ve bulunduğunuz yerlere geliştirilmiş özelliklere ve farklı tasarıma sahip yangın merdivenleri yaparak hayatınızın önemini anlamanıza yardımcı olalım.

KATEGORİLER

İstanbul Makaralı yangın merdiveni, ucuz yangın merdiveni, yangın merdiveni fiyatları, yangın merdiveni firmaları, Dairesel yangın merdiveni, yangın merdiveni imalatı, dairesel yangın merdiveni.

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ