Çankırı Yangın Merdiveni Hizmeti

Kategori : Çankırı Yangın Merdiveni Hizmeti
Fiyat : Yangın merdivenleri birçok binada görmeye alışkın olduğumuz sistemlerdir.

Çankırı Yangın Merdiveni Hizmeti, Yangın merdivenleri birçok binada görmeye alışkın olduğumuz sistemlerdir. Farklı birçok modeli olan bu ürünler insanların güvenle dışarıya çıkarılmasını sağlar. Yangın anında binadaki tüm elektrik hatları yanacaktır. Bu elektrik hatlarındaki kısa devreler yangının büyümesine neden olacaktır. Kimi zaman yangın tüm daireleri birden sarabilir. Merdiven boşlukları tahliye için güvenli olmayacaktır. Tam da bu noktada yangın merdivenleri devreye giriyor. İnsanların güvenli bir şekilde dışarıya çıkması ancak Çankırı yangın merdiveni hizmeti aldığınız taktirde mümkün olabilir.

Dairesel Tip Yangın Merdiveni

Dairesel tipler sıklıkla tercih edilen yangın merdiveni türlerindendir. Bu modelin dezavantajı insanların tahliyesini zorlaştırmasıdır. Döner tip olması sebebiyle panik halindeki insanlar dışarı çok hızlı şekilde çıkamaz. Bu ise tahliye zorluğu oluşturacaktır. Merdivenin sağladığı avantaj ise az yer kaplamasıdır. Z tip merdivenlere göre çok daha az yer kaplar ve apartman boşluları için ideal bir yapıya sahiptir. Çankırı yangın merdiveni firmalarından birisi olan firmamız size dairesel merdiven türünde en iyi projelendirmeyi yapacaktır. Bu sayede tahliye anında ortaya çıkan dezavantaj da ortadan kaldırılacaktır.

Makaralı Yangın Merdiveni

Genel olarak mimarinin yangın merdivenine izin vermediği yerler olabilir. Bu durumda devreye makaralı sistemler giriyor. Yer kaplamayan bu sistemler ile yangın merdiveni çok daha az yer kaplıyor. Dairesel tipten bile daha az yer kaplayan bu modeller genellikle çok işlek caddelerde tercih ediliyor. Tüm yangın merdivenlerinin imalatını yapan Çankırı yangın merdiveni firmamız size istediğiniz türde, en uygun yangın merdivenini imal etme şansı veriyor. Siz de firmamızdan bilgi alarak binanıza uygun bir yangın merdiveni tasarlayabilirsiniz.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni

KATEGORİLER

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ